*Disney stars 4um*
Registrujte se!

Join the forum, it's quick and easy

*Disney stars 4um*
Registrujte se!
*Disney stars 4um*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*Disney stars 4um*

Welcome To The Disney Stars Forum!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kakwa wam je soba?

+26
(=...Mica...=)
Nancy Drew
*Miss~Mia*
Roberta Maja
Tem-san
* x *Marija* x *
~*Joe y Iwana*~
*I do believe in fairies*
BOKA'95
MaRiZZa_94
ThE pRoUdEsT rAfA fAn
~jA cArIcA~
Smiley:)
*Ashley y Anny* carice
*PuFniCa*
~Joxy The Girl~
xXxHannah-MontanaxXx
CapljaVoliBilla
~Hannah~
*Ashley_Dulce_PrInCeSs*
~*Sprouse Girl*~
jelenaMiley
~Fairy Annie~
~*Punk-Princess*~
Mandy
Irresistible
30 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Kakwa wam je soba? - Page 2 Empty Re: Kakwa wam je soba? Ned Jan 11, 2009 5:46 am

Tem-san


*Novi član*
*Novi član*

moja soba je dosta malena Kakwa wam je soba? - Page 2 812787
tu je plakar sa posterima katy perry i kid rock-a,narandzasti krevet na rasklapanje,TV,polica za tv sa casopisima,sto sa kompom i sitnicama,imam veliki pano na zidu gde sam zalepila textove pesama i neke fotkice,crveni tepih itd.zidovi su beli,sto me nervira,ali mi roditelji nedaju da farbam Kakwa wam je soba? - Page 2 105825...
eto to je to u nekoliko crta...
soba mi je uredna,jer volim da spremam(WOW)ali na tepihu ima sveceka iii

27Kakwa wam je soba? - Page 2 Empty Re: Kakwa wam je soba? Ned Jan 11, 2009 7:18 am

Roberta Maja

Roberta Maja
*Novi član*
*Novi član*

moja soba je mala..imam jedan ogroman prozor, dva stola....jedan radni i jedan za komjuter.na tom za sey
imam stampac,skener,muzicku liniju, i umesto compa imam laptop...xexe...e da tu je i web camera...
zidovi su beli, ali sam ih ja izvrljla markerom i nacrtala grafite.imam dosta postera...jedan krevet i jedan orman...kao i jedan kavez za mog zeku.....
eto nadam se da vam se svidja!! ki$$

28Kakwa wam je soba? - Page 2 Empty Re: Kakwa wam je soba? Ned Jan 11, 2009 2:13 pm

*Miss~Mia*

*Miss~Mia*
*Novi član*
*Novi član*

Moja soba nije posebno velika jer kad sam se uselila u ovaj veliki stan imale smo moja sestra i ja jednu ogromnu sobu pa smo je podijelile i dobile dvije manje Kakwa wam je soba? - Page 2 812787 ali glavno je da imam svoj mir.
Zidovi su mi narandzasti ali planiram da ih krecim u crvene..imam postere...na najvecem zidu su mi sve posteri RBDa...obb ih...na drugom su mi Miley,Katy Perry, Tose(4 postera),Lindsay i imam na plakaru HSM3 ,Ash , Avril i Camp Rock Kakwa wam je soba? - Page 2 812787
Imam sto radni na kojem mi stoji moj dragi jnjh Kakwa wam je soba? - Page 2 812787
Imam dva velika prozora,krevet, ormar,TV,DVD...
I to vam je to..ne znam sto bih jos rekla Kakwa wam je soba? - Page 2 812787

http://light-up-the-world.forumotion.net/

29Kakwa wam je soba? - Page 2 Empty Re: Kakwa wam je soba? Pon Jan 12, 2009 2:51 am

Nancy Drew

Nancy Drew
*Sprijateljio/ la se sa članovima*
*Sprijateljio/ la se sa članovima*

Imam hiljadu stvari u sobi, sto vise i ne moze da stane. Plavi su zidovi, ali se ne vide od postera. Sa jedne strane su tri prozora preko cele te srane, a sa druge str je orman. Tu su zgurani i jnjh i krevet koji se sklapa u fotelju po potrebi....

30Kakwa wam je soba? - Page 2 Empty Re: Kakwa wam je soba? Čet Jan 15, 2009 1:31 pm

(=...Mica...=)

(=...Mica...=)
*Sprijateljio/ la se sa članovima*
*Sprijateljio/ la se sa članovima*

Hm...plavo-zuta je...
Imam plavi krevet i u plavo je okrecena....tepih je zut i ormni...kao i neke polece...hm...komplikovano je...al uglavnom je plavo-zuta... Kakwa wam je soba? - Page 2 812787

31Kakwa wam je soba? - Page 2 Empty Re: Kakwa wam je soba? Pon Jan 19, 2009 5:59 pm

*Disney_move_star*

*Disney_move_star*
*Novi član*
*Novi član*

Evo slike mrzi me sad, i mrzece me uvek da je opisujem! Ovakva je bila pre nove godine, sad se malo sredila, i nije bas ovako, retardirana!!!
Kakwa wam je soba? - Page 2 DSC00535ass
Imate 4 slike spojene...
A ovo mi je sestra pored mog remek dela (moram da se pohvalim(samo ne znam cime Kakwa wam je soba? - Page 2 185994:D:D)):
Kakwa wam je soba? - Page 2 DSC00537aa

32Kakwa wam je soba? - Page 2 Empty Re: Kakwa wam je soba? Pet Feb 20, 2009 11:49 am

JovanaJonas

JovanaJonas
*Novi član*
*Novi član*

Bas su vam extra sobeee... Kakwa wam je soba? - Page 2 185994

Evo nekih slika mog skromnog doma,hahhahaa...Kakwa wam je soba? - Page 2 436253
Kakwa wam je soba? - Page 2 F_Slika3m_5839002
Kakwa wam je soba? - Page 2 F_llllm_7c8bd14
Kakwa wam je soba? - Page 2 F_Joesgrl017m_6abe3cb
Kakwa wam je soba? - Page 2 F_LVaToMui028m_506329e
Kakwa wam je soba? - Page 2 F_LVaToMui029m_450e630
Kakwa wam je soba? - Page 2 F_LVaToMui046m_aa70f5e

33Kakwa wam je soba? - Page 2 Empty Re: Kakwa wam je soba? Pon Apr 06, 2009 12:56 pm

Princess

Princess
*Novi član*
*Novi član*

9 kvadrata,jedan kauch,ormar,police,sto...nesto malo postera...okrecena u boju breskve...Postavicu fotke kad stignem da slikam... Kakwa wam je soba? - Page 2 185994

http://leelonarebelde@gmail.com

34Kakwa wam je soba? - Page 2 Empty Re: Kakwa wam je soba? Sub Apr 03, 2010 4:14 pm

*~*$pR0u$€*~*

*~*$pR0u$€*~*
*Novi član*
*Novi član*

Moja soba je....jako sarena, zidovi su pola zuti, pola rozi, linija koja dijeli te 2 boje i plafon su plave boje...na zidu imam veliku sliku bambija ( koja je rucno crtana na zidu) sobu dijelim sa sestrama...ima 3 kreveta ..moja sestra spava ispod prozora, a druga na krevetu na spratu, a ja ispod nje...imam radni sto na kom drzim knjige...i policu na kojoj je muzicki i mnoooooogo CD-ova...po zidovima su ormari koji su izlijepljeni posterima....

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu