*Disney stars 4um*
Registrujte se!

Join the forum, it's quick and easy

*Disney stars 4um*
Registrujte se!
*Disney stars 4um*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*Disney stars 4um*

Welcome To The Disney Stars Forum!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kakwa wam je soba?

+26
(=...Mica...=)
Nancy Drew
*Miss~Mia*
Roberta Maja
Tem-san
* x *Marija* x *
~*Joe y Iwana*~
*I do believe in fairies*
BOKA'95
MaRiZZa_94
ThE pRoUdEsT rAfA fAn
~jA cArIcA~
Smiley:)
*Ashley y Anny* carice
*PuFniCa*
~Joxy The Girl~
xXxHannah-MontanaxXx
CapljaVoliBilla
~Hannah~
*Ashley_Dulce_PrInCeSs*
~*Sprouse Girl*~
jelenaMiley
~Fairy Annie~
~*Punk-Princess*~
Mandy
Irresistible
30 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Kakwa wam je soba? Empty Kakwa wam je soba? Čet Avg 14, 2008 10:02 am

Irresistible

Irresistible
*Admin*
*Admin*

detaljno je opishite

http://disneystars.forumsr.net

2Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Sub Avg 16, 2008 1:21 pm

Mandy

Mandy
*Voli zabavu*
*Voli zabavu*

My room is big. Furniture is brown and yellow, walls are light yellow and ceiling is white... In my room i have a lots of little things - decorations and i like it... they mean to me everything. I have got special wardrobe for my clothes and another for school stuffs. I also have carpet in the middle of room and a big window - in front of it i have beautiful certain...

I like my room cuse here i feel really great... when i can`t stand other people i go in and here i feel safety. I am doing everything in it - sleeping, studying, writing, crying, smiling, boring...

My room is a perfect place for fun i wouldn`t change it! Love my room!

http://nanizanke.serietvforum.com/

3Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Sub Avg 16, 2008 1:57 pm

Irresistible

Irresistible
*Admin*
*Admin*

wow! ur room is really cool! I wish to see ur room!

http://disneystars.forumsr.net

4Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Ned Avg 17, 2008 4:11 am

Irresistible

Irresistible
*Admin*
*Admin*

moja soba je dosta velika! ima dva ogromna prozora a na prozoru je dosta cveca..... imam veliki ugaoni plavi sto na kojem su razne sitnice, sveske, knjige i naravno computer! iznad stola ima visoka plava poslica sa knjigama. dva kreveta-fotelje su u sobi i jedan naspram drugog i plavo-krem su....zidovi su pola pola....jedna polovina je svetlo narandzasta a druga polovina je tamno narandzasta.....ali tako je samo jedan zid...ostali zidovi su svetlo narandzasti.....imam i svetao laminat u sobi..... ormari su mi svetlo plavi i komoda.....nadam se da mi je lepa soba

http://disneystars.forumsr.net

5Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Čet Avg 21, 2008 2:13 pm

~*Punk-Princess*~

~*Punk-Princess*~
*Novi član*
*Novi član*

Evo vam moje sobe...:
Kakwa wam je soba? Ejv4oo
potpuno ista...

6Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Čet Avg 21, 2008 4:56 pm

~Fairy Annie~

~Fairy Annie~
*Ponekad svrati na forum*
*Ponekad svrati na forum*

i moja je ista

http://www.ews-school.wow-wars.com

7Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Čet Avg 21, 2008 5:21 pm

jelenaMiley

jelenaMiley
*Novi član*
*Novi član*

moja je slicna samo sto je izlepljena posterima...

8Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Pet Avg 22, 2008 7:37 am

~*Sprouse Girl*~

~*Sprouse Girl*~
*Mod*
*Mod*

Ja delim sobu sa bratom...lol....ima dva kreveta..zidovi su drecavo ljubicasti,a plafon je beo sa ljubicastim sharicama u coskovima...lol..imam radni sto pored bratovog kreveta,i na stolu komp etc...

http://miley-cyrus.aforumfree.com

9Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Pet Avg 22, 2008 11:20 am

~Fairy Annie~

~Fairy Annie~
*Ponekad svrati na forum*
*Ponekad svrati na forum*

ok xexe a sta kaze brat na ljubicastu boju :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:

http://www.ews-school.wow-wars.com

10Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Pet Avg 22, 2008 11:30 am

jelenaMiley

jelenaMiley
*Novi član*
*Novi član*

a ovak moja soba izgleda:
imam tamno smedji ormar do prozra....sivkasti trosed posto voli da se razbacim kad spavam...mala vetrina pored kreveta na njoj tv..

11Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Sub Avg 23, 2008 3:59 am

*Ashley_Dulce_PrInCeSs*

*Ashley_Dulce_PrInCeSs*
*Novi član*
*Novi član*

Ja imam postere,teget ugao naspram toga je mali drveni sto forma ideale, ispred cega se nalazi crnkasta duza i uza policicana kojoj stoji TV!!!Imam prozor sam dosta cweca plavi ogromni ormar pord mesta televizora zatim poso imam dve sobe druag je rozo-bele boje sa velikim belim stolim na kojem je komp veliki prozor sa pun cveca rozikasti zidovi plisane igrackice televizor i uredna je...
Zabotavila sam krevet sa rozom posteljinom!!!!!


Pa koja vam se vise svidja???

12Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Pon Sep 08, 2008 2:34 am

~Hannah~

~Hannah~
*Novi član*
*Novi član*

ja imam krevet(narandzasti),ormar,police,radni sto,komp,postere...

13Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Pet Okt 03, 2008 10:20 am

CapljaVoliBilla

CapljaVoliBilla
*Novi član*
*Novi član*

Crvena Kakwa wam je soba? 185994 Izlepljena posterima Kakwa wam je soba? 185994 lepa

14Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Pet Okt 03, 2008 11:55 am

xXxHannah-MontanaxXx

xXxHannah-MontanaxXx
*Novi član*
*Novi član*

ja bolje da ne pricam !!!! prepuna je sa posterima , najvishe sa Miley Cyrus i Casi Angeles !!!!!

15Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Ned Okt 12, 2008 2:18 am

~Joxy The Girl~

~Joxy The Girl~
*Sprijateljio/ la se sa članovima*
*Sprijateljio/ la se sa članovima*

E, odakle da počnem? :-)

Ovako...
Soba mi je dosta velika, ali nema mnogo stvari u njoj zato što mi je tako lakše za održavanje, a i zato što volim da imam prostora za đuskanje. Tri zida i plafon su bele boje, a četvrti zid je crvene i to ona krv crvena boja. Na ovom zidu mi je sestrina drugarica (koja je završila dizajnersku i obožava da crta grafite) ispisala ogromnim slovima nazive moje tri omiljene grupe (Evergrey, Metallica i Alogia). Ova slova su crna, a oivičena su srebrnom bojom. Ovo je radila uljanim bojama tako da fenomenalno izgleda. Krevet mi je ogoman trosed na razvlačenje, koji je crvene boje. Nervira me što svako veče i jutro moram da ga sklapam, ali šta je tu je. U sobi imam orman gde stoje sve moje stvari i dve police. Na jednoj (zidnoj) mi stoje knjige za školu i Lagunina, Deretina i Alnari izdanja, koja čitam kada imam vremena, a stoje i neki mamini i tatini klasici. Na drugoj polici mi stoji računar, mini linija, puno sveća, kasete (da, još uvek čuvam kasete) i cd-ovi i tri rama (sa zajedničkom slikom mame i tate, jedna moja i jedna sestrina). Ova polica nije klasična polica, više je kombinacija radnog stola i police, a inače je ručni rad moga oca. U sobi takođe imam jedno ogromno ogledalo pošto obožavam da se ogledam i ono se nalazi pričvršćeno na vratima koje vode ka mom kupatilu. Ispod prozora mi se nalazi radijator pošto u kući imamo centralno grejanje, a zavese nisu ništa specijano. Standardne zavese. Tv nemam u sobi zato što ima tv karticu u kompu.
Imam parket u sobi i neki šereni tepih braon nijansi. E, da imam i dva staklena stočića u sobi čisto da imam gde da stavim grickalice ili čase kada mi dođe društvo. Jedno vreme sam imala i svoj telefon, ali mi je ispao dok sam se šetkala po sobi i jadan je doživeo potres mozga i od tada više ne funkcioniše.

Mislim da je to sve.

16Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Ned Okt 12, 2008 7:30 am

*PuFniCa*

*PuFniCa*
*Admin*
*Admin*

E pa...moja soba je boje breskeve ali svetlo.....Imam dosta velik sto i na jenomu sey...imam tv u sobi,crni ormar,....fotelju koja se razvlaci u krevet....i to je to ukratko....jednom cu uslikati i postaviti Kakwa wam je soba? 812787

17Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Ned Okt 12, 2008 8:49 am

*Ashley y Anny* carice

*Ashley y Anny* carice
*Novi član*
*Novi član*

MOJA SOBA NIJE BAS JAKO VELIKA,IMA DVA PROZORA,DVA ZIDA
SU ZUTA I DVA CRVENA,IZLEPLJENA JE POSTERIMA REBELDE,BAS CELA SOBA MI
JE O REBELDE,A NA VRATIMA O MILANU STANKOVICU.
IMAM DVA STOLA,JEDAN ZA KOMP,A DRUGI RADNI STO.
NA STOLU ZA KOMP NALAZI MI SE STAMPAC,SKENER,KAMERA,MIKROFON
POLICA ZA CD-OVE,RACUNAR,ZVUCNICI,....
IMAM DVA ORMANA,POLICU NA KOJOJ SE NALAZI MINI-LINIJA.
IMAM KREVET KAO DVOSED I RAZVLACI SE,IMAM PORED KREVETA NOCNI STOCIC
NASRED SOBE IMAM MALI ZUTO CRVENI TEPIH,I MALI STOCIC
SA CETIRI MALA TABUREA....

MISLIM DA JE OVO DOVLJNO

18Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Pet Okt 17, 2008 6:27 am

Smiley:)

Smiley:)
*Novi član*
*Novi član*

Imam veliku sobu: 2 kreveta, fotelju, radni sto, i mali stocic, tv, police...
Ima svasta. Kakwa wam je soba? 812787

http://talktalk.forumotion.net/

19Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Uto Okt 21, 2008 9:30 am

~jA cArIcA~

~jA cArIcA~
*Novi član*
*Novi član*

soba je prilicno welika i meni takodjetreba mesta za djuskanje!sobu delim s bratom!ali meni to ne smeta,a ni njemu!jos uwek imamo krewete na sprat!imam 3 ormana crne boje.brat i ja imamo swoj tw.narawno,kod nas je komp mada tata ne silazi s njega a mama nema pojma o kompijuterima!sto od kompa je plaw i tu nam je i mini linija koja je powezana s kompom!imamoplawe trakaste zawese,swetlo plawi laminat.zidowi u sobi su spanski zidowi i onda od coska do coska tamno plawe linije!imamo 2 drwena stola sa plawim stoljnjakom.imamo u jednom cosku policu s knjigama i raznim ukrasnim soljama,ramowima....imam i slona koji gleda u prozor(sto znaci da cu dobiti pare)grejemo se na plin i jako je toplo....imamo 2 welika prozora.....

eto....

20Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Pet Okt 24, 2008 1:20 pm

ThE pRoUdEsT rAfA fAn

ThE pRoUdEsT rAfA fAn
*Novi član*
*Novi član*

MOja soba je trenutno u fazi renoviranja, ispricacu vam kada bude zavrsena jer jos nisam smislila kako ce izgledati....

21Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Ned Nov 02, 2008 11:37 am

MaRiZZa_94

MaRiZZa_94
*Novi član*
*Novi član*

moja soba nije mala a nije ni mnogo velika. crvena je...(sada se kajem,i htela bi da bude plava Kakwa wam je soba? 946299 )
imam jedno veliko odgledalo,radni sto naravno,DVD,TV,nocni stocic,krevet,ormare,punoooo plisanih igrackica...po zidovima su posteri,grafiti,natpisi,tekstovi pesama...jedan ceo zid je posvecen ErreWay-u...Kakwa wam je soba? 185994 soba mi je otkacena,u bunt stilu,koji volim! ako nadjem vremena slikacu je i postaviti...Kakwa wam je soba? 812787

22Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Čet Dec 18, 2008 1:32 pm

BOKA'95

BOKA'95
*Admin*
*Admin*

Moja soba je plava...Imam polubracni krevet....Tv,jnjh....Izepljena je posterima.....Radni sto,ogledalo...bla,bla...E da puno malih jastucica,i plisanih igracaka.....

http://www.zacandvanessa.top-me.com

23Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Čet Dec 18, 2008 1:37 pm

*I do believe in fairies*

*I do believe in fairies*
*Novi član*
*Novi član*

Moja soba je skroz roze boje.......swe je u njoj roze......delim sobu sa sestrom....ima dwa kreweta.....
iznad njenog pise Angie a iznad mog kreveta pise Mia.....
itd.......nadam se da wam se swidja moja soba ovako kako sam je opisala!
A da,i dosta je welika.!

24Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Pet Jan 09, 2009 4:26 am

~*Joe y Iwana*~

~*Joe y Iwana*~
*Ponekad svrati na forum*
*Ponekad svrati na forum*

imam na sprat krevet sa zvonica posteljinom (trenutno), iznad je izlepljena posterima od Jonas Brothers....Suprotno od kreveta je orman i moj radni sto....xex pa moja soba je jednostavna!
a na sredini su lutke od moje sestre.
I to je to! A zidovi su mi krem boje

http://www.selena-demi.forumotion.net/

25Kakwa wam je soba? Empty Re: Kakwa wam je soba? Sub Jan 10, 2009 10:50 am

* x *Marija* x *

* x *Marija* x *
*Ponekad svrati na forum*
*Ponekad svrati na forum*

pa...moja soba je swetlo ljubicaste boje....sa desne strane ima krewet...iznad njega je polica na kom slu mi igracke...pored kreweta mi je sto i tu drzim swe i swasta...sa lewe strane mi je welika orman..sa raznim policama i regalom...napres su 2 prozora...tu mi je jnjh,a pored kompa moj orman...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu