*Disney stars 4um*
Registrujte se!

Join the forum, it's quick and easy

*Disney stars 4um*
Registrujte se!
*Disney stars 4um*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*Disney stars 4um*

Welcome To The Disney Stars Forum!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Washa prwa simpatija u zhiwotu...

+12
Roberta Maja
Sanja_and_Zack_4ever
Tinkerbell
~*JB 4ever*~
× Karla ×
*I do believe in fairies*
beybica
*Emzie*
~Joxy The Girl~
*PuFniCa*
~ Black Angel ~
Irresistible
16 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Washa prwa simpatija u zhiwotu... Sub Nov 01, 2008 2:36 pm

Irresistible

Irresistible
*Admin*
*Admin*

slobodno recite i ime i opishite ga...

http://disneystars.forumsr.net

2Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Ned Nov 02, 2008 4:52 am

~ Black Angel ~

~ Black Angel ~
*Novi član*
*Novi član*

ko ce da se seti......

3Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Ned Nov 02, 2008 10:26 am

*PuFniCa*

*PuFniCa*
*Admin*
*Admin*

Jedan Darko....

4Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Ned Nov 02, 2008 2:20 pm

~Joxy The Girl~

~Joxy The Girl~
*Sprijateljio/ la se sa članovima*
*Sprijateljio/ la se sa članovima*

Zvao se Petar i sedeli smo zajedno u prvom razredu osnovne. Bio je jako sladak. Imao je smeđu kosu i braon oči i jako lep osmeh. Uvek smo se smejali i obožavala sam da sedim sa njim. Bio je izabran za mistera školske godine na jednoj priredbi koju smo organizovali. Mislim da možete da pretpostavite koliko je bio sladak kad je bio mister.
Međutim, posle je ta simpatja prerasla u super prijateljstvo i bio mi je najbolji drug sve dok jedna devojka nije zeznula stvari između nas. Sada se više ni ne čujemo i jako mi je krivo zbog toga.

Moram dodati da je i danas jako sladak.

5Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Pon Nov 03, 2008 5:44 am

Irresistible

Irresistible
*Admin*
*Admin*

moja prva simpatija je bio jedan Dusan i isla sam sa njim u obdaniste..

http://disneystars.forumsr.net

6Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Pon Nov 03, 2008 8:01 am

~ Black Angel ~

~ Black Angel ~
*Novi član*
*Novi član*

A KAKO SE PRZIVO

7Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Sub Dec 20, 2008 12:42 pm

*Emzie*

*Emzie*
*Voli zabavu*
*Voli zabavu*

zvao se Amer sjedili smo u prvom razredu skupa nako sladak je i sada idemo u isti razred ali mi s vise ne sviđa

8Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Ned Dec 21, 2008 3:21 am

beybica

beybica
*Novi član*
*Novi član*

Aleksandar.. jao .. :hjd:

9Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Ned Dec 21, 2008 3:24 pm

*I do believe in fairies*

*I do believe in fairies*
*Novi član*
*Novi član*

Hmmmmm..........ne secam se!

10Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Ned Jan 04, 2009 5:30 am

× Karla ×

× Karla ×
*Stalo mu/ joj je do ovog foruma*
*Stalo mu/ joj je do ovog foruma*

bilo je to negdje u 1. razredu...i sad još idem s njime u razred al mi se uopće više ne sviđa..zove se danijel,ima plavu kosu i zelene oći...

11Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Pon Jan 05, 2009 6:10 am

~*JB 4ever*~

~*JB 4ever*~
*Novi član*
*Novi član*

*I do believe in fairies* ::Hmmmmm..........ne secam se!

12Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Uto Jan 06, 2009 5:11 am

Tinkerbell

Tinkerbell
*Novi član*
*Novi član*

jedan vuk bila sam u obdaniste imala sam 4 godine qq kako je sladak bioooo
ide u drugu skolu druzimo se :asfg: :r3t3tt: ga ali je sada ruzan

http://szjjzs.forumotion.com

13Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Uto Jan 06, 2009 11:11 am

Sanja_and_Zack_4ever

Sanja_and_Zack_4ever
*Novi član*
*Novi član*

Simpatija? ahahaha, kad sam imala 2 godine... Washa prwa simpatija u zhiwotu... 812787 Zvao se (i dalje se zove) Vlada, imao je plavu kosu srednej duzine i bio je isto kao i ja, 94 godiste, i isli smo zajedno u jaslice.. nisma sigurna jel sam imala dve il jednu god.

14Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Ned Jan 11, 2009 8:07 am

Roberta Maja

Roberta Maja
*Novi član*
*Novi član*

IMALA SAM OKO 6 god....bio je moja prva simpa...zvao se Jovan ( jos uvek se zove) ali smo ga svi zvali Joca....presladak je bio..sada je nekako BZVZ..nije ni lep ni nista

15Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Čet Jan 15, 2009 9:20 am

~*Otkacxena_mala*~

~*Otkacxena_mala*~
*Sprijateljio/ la se sa članovima*
*Sprijateljio/ la se sa članovima*

Jedan misa iz vrtica imao je kratku crnu kosu buljave brao oci xaxaxxa

16Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Čet Jan 15, 2009 2:38 pm

* x *Marija* x *

* x *Marija* x *
*Ponekad svrati na forum*
*Ponekad svrati na forum*

hmm...Dusan....isao je samnom u wrtic....imao je swetlo braon kosicu i plawe okice...sada se preselio u selo,ponekad idem tamo jer mi je tamo brat pa se widjamo i druzimo...i dalje je sladak i totalno looooooood!!!!!{u pozitiwnom smislu}

17Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Pet Jan 16, 2009 3:59 am

Nancy Drew

Nancy Drew
*Sprijateljio/ la se sa članovima*
*Sprijateljio/ la se sa članovima*

Prva simpatija koje se secam, pa zapravo bila su dvojca, u isto vreme, u vrticu, i sad obojca idu samnom u skolu, ali mi se ne svidjaju vise....

18Washa prwa simpatija u zhiwotu... Empty Re: Washa prwa simpatija u zhiwotu... Uto Jun 23, 2009 8:05 am

~L@dy~G@G@~

~L@dy~G@G@~
*Ponekad svrati na forum*
*Ponekad svrati na forum*

hmmmm...pa to je bio jedan marko...ucili smo zajedno u osnovnoj skoli....tada je bio mnogo sladak.....i danas je sladak al ne toliko..

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu